Markalar

img02

Lux Optical
İş    Gözlükleri

Lux-Optical, katı, sıvı, kimyasal ürünlerin sıçramasına ve ayrıca ışımaya karşı gözlerinizi korumak için gözlük, gözlük-üstü ve maske ürünleri serisi sunmaktadır.

Detaylı Bilgi
img14

Sup Air
Solunum    Koruyucuları

Sup-Air maskelerimiz, çalışma ortamında katı veya sıvı aerosol (toz) şeklinde bulunan tehlikeleri maddelerin solunması riskine karşı kullanıcının korunmasını sağlar.

Detaylı Bilgi
img02

Earline
Kafa   ve   Kulak    Koruyucuları

Profesyonel sağırlık riskine karşı koruyan gürültü önleyici kulak tıkaçları ve kulaklıklarımız ve düşme riskine karşı çarpma önleyici kasklarımız ile kullanıcının başının ve işitme sisteminin en iyi şekilde korunmasını sağlayarak günlük hayatının korunmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
img02

Euro Technique
El    Koruyucuları

Geniş eldiven ürün serimiz sayesinde kullanıcıların faaliyetlerinde (hassas iş, taşıma, kaynak, mekanik, elektrik…) küçük, orta ve büyük risklere karşı (kimyasal ve biyolojik, mekanik, elektrik, termik)güvenliklerini sağlıyoruz).

Detaylı Bilgi
img02

Coverguard Professional
Tek    Giyim

Coverguard Professional, profesyonellerin farklı faaliyetler esnasında ve risk ortamlarında gaz,sıvı, sprey ve katı partiküllere karşı korunmasını sağlayan kısa kullanıma yönelik bir kıyafet ürünleri serisidir: tarım, gıda tarımı, temizlik, boya, amyant, radyoaktivite ; hastane, eczaneler, sanayi, …

Detaylı Bilgi
img14

Coverguard Workwear
İş    Kıyafetleri

Coverguard Workwear ürün serisi, faaliyetini gerçekleştirmesi esnasında özel teknik özellikler sağlayarak kullanıcıya en iyi konforu sağlamaktadır : çoklu cepler, alet cepleri, daha fazla dayanıklılık için üçlü dikişler, dizlikler, çıkarılabilir kollar, bantlı ve kaynaklı dikişler,…

Detaylı Bilgi
img02

Coverguard Seasons
Outdoor    Kıyafetleri

Coverguard Seasons ürün serisi, kullanıcıya termik risklere (soğuk, sıcak, nem, rüzgar, ateş, metal sıçraması) karşı iyi bir koruma sağlayan su ve hava geçirmez kıyafetler sunarak çalışma koşullarınızın iyileştirilmesini sağlar.

Detaylı Bilgi
img02

Coverguard Hiviz
Refrektörlü    Kıyafetleri

Coverguard Hiviz ürün serisi, karanlıkta en yüksek korumayı sağlayan reflektörlü kıyafetler sunar. Bu kıyafetler ayrıca kullanıcıyı yağmur ve soğuk havaya karşı da korumaktadır ( rüzgar ve nemle birlikte -5°C sıcaklık).

Detaylı Bilgi
img02

Coverguard Xpert
Riskli    Koruması

Coverguard XPERT Multirisk ürün serimiz, kullanıcının kimyasal, (toz, gaz, sıvı), elektrik ve elektrostatik ve aynı zamanda termik risklere karşı en iyi şekilde korunmasını sağlar. Bu ürün serisi, çeşitli çoklu yüksek riskli ortamlarda çalışan kullanıcılara yöneliktir.

Detaylı Bilgi
img14

Top Lock
Yüksekte Çalışma    Ekipmanları

Toplock, işleri yüksek yerler olup düşme riski taşıyan profesyonellerin korunmasını sağlamaktadır. . Farklı düşme önleyici emniyet kemerleri, koruma kemerleri, bağlantı halatları, enerji koruyucular,…

Detaylı Bilgi
img02

Coverguard Footwear
İş Güvenlik    Ayakkabıları

Coverguard Footwear, mekanik, kimyasal ve elektrik risklerine karşı koruyan yenilikçi ve eksiksiz bir ayakkabı ve bot ürün serisini oluşturmaktadır. Modern ve çekici tasarımlar sunarak kullanıcıya güvenlik ve konfor sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
img02

Aksesuarlar
Diğer    Korumalar

Ürünlerimize eşlik etmek üzere sizlere geniş bir aksesuar ürün yelpazesi sunuyoruz: çantalar, ayakkabı tabanları, ayakkabılar,… Bu aksesuarları her ürün serisinde bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi