BİZİ TAKİP EDİN:
Türkçe / Arapça / İngilizce kataloglar için tıklayınız...

KURUMSAL

EURO PROTECTION iş güvenlik malzemeleri

EURO PROTECTION – EP, 1953 yılında kurulmuştur. Bugün, 20 milyon çift eldiven ve 900’den fazla iş güvenliği malzemeleri farklı ülkelerde üretilmektedir. Yıllar içinde edinilen bu deneyimle, profesyonel ve kalifiye Distribütörleri aracılıyla EP dünya markası olmuştur.

Euro Protection, iş güvenliği ürünleri ve teknolojileri alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye Temsilciliği olarak Euro Protection’ın tüm ürünlerini Türkiye’de satışa sunmaktayız. İş güvenliği alanında Avrupa standartlarını Türkiye’ye taşıma hedefinde olan firmamız ürün kalitesi ve standartları ile kendi sektöründe öncü bir rol oynamaktadır.

EURO PROTECTION, İş güvenliği alanında uzmanlaşmış distribütörleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Bu nedenle Firmamızın ürün satışı yalnızca iş güvenliği ekipmanları ticareti ile uğraşan distribütörlere açık olup nihai müşteriye perakende satış yapılmamaktadır.

Firmamız, İş güvenliğinde CE standartlı koruyucu tüm donanımları geniş ürün yelpazesi ile stoklarında hazır bulundurarak, distribütörlerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

TÜM TALEPLERİNİZ İÇİN FORMUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ